Jake with raspberry on his face and wet hair from the rain :)
I ended up picking 7.7 pounds!! At $1.25 a pound, this is cheaper and yummier than the store-brought ones. Only made me want to go back for more (I'd love to get some marionberries and tayberries). I'm working on freezing most of what I picked today. Will be delicious in smoothies while they last.
No comments:
Post a Comment